Hakkımızda

KULVARTRAVEL.COM, 6479 TÜRSAB belge numarası ile faaliyet gösteren Kulvar Travel markasıdır. TÜRSAB A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz 2012 tarihinden beri, turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz ve Yurt içi – Yurt dışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık. Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel ve tur satışları, yurtdışı taksitli otel ve tur rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir. Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar ve kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Yurt içi Ve Yurt dışı uçuşlarınızda Türkiye’nin Ve Dünyanın önde gelen uçak firmalarının tüm uçuşlarının bilet ihtiyaçlarını WWW.KULVARTRAVEL.COM aracılığıyla temin edebilir ve istediğiniz uçakta yerinizi kolayca ayırtabilirsiniz.

İstanbul Ve Mersin Olmak Üzere 2 Şubesi Bulunan Acentemiz; Kurulduğu Günden İtibaren 20 yıllık tecrübesinden destek alan ve işbirliği yaptığı TATİLBUDUR’un Yetkili Acentesi durumundadır. Tüm Yurtiçi Otel Rezervasyonlarınız da , Erken Rezervasyon Avantajlarında, Kültür Turları Organizasyonunda Pek Çok Destinasyona Yönelik Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Olacak Şekilde Hizmet Vermektedir.


Neden bizi seçmelisiniz ?

Çünkü KULVAR TRAVEL;

Güler yüzle karşılar,

Müşterilerinin isteklerine kulak verir,

Farklı ve kendine özgü çözümler sunar,

Müşteri odaklı çalışır,

Saha Deneyimi Yüksektir,

Son teknolojiyi kullanır,

Kendini devamlı yeniler,

Eğitimli ve sertifikalıdır (Marka Tescilli),

Müşteri İle Empati Kurabilme Yetisine Sahiptir,

Güçlü çözüm ortakları Vardır,

Her zaman çözüm üretip sonuca yönelik calışma,

Problemleri kendi içinde rahatça halledebilme,

Değişimleri anında adapte edebilme,

Müşterileri her an bilgilendirme,

Sözünü eksiksiz yerine getirme,

gibi Hizmet Ve Müşteri İlişkileri Politikası İle Çalışmakta Ve Bu Çalışmayı Ortaya Koymaktan Dolayı Büyük Bir Mutluluk Duymaktadır.